Auto zastępcze

Brak samochodu spędza sen z powiek każdemu czynnemu kierowcy. Wizja drogi do pracy w zatłoczonym pociągu czy wycieczka po cotygodniowe zakupy komunikacją miejską nie jest czymś co chcemy robić gdy nasze auto jest chwilowo wyłączone z użytku.

Firma Prestige Car wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadzając usługę: auto zastępcze. Wynajmując od nas auto nie muszą już Państwo martwić się o brak środka transportu.

W przypadku kolizji drogowej lub całkowitej kasacji – przysługuje Państwu auto zastępcze z OC sprawcy.

Nasi doradcy pomogą wybrać samochód dostosowany do Państwa potrzeb, niezależnie czy będzie to auto do użytku rodzinnego czy zawodowego. W każdej sytuacji, wychodząc na przeciw potrzebom klientów – nasza wypożyczalnia aut zadba o wszelkie formalności związane z ubezpieczycielem. Doradzimy, pomożemy i zadbamy o bezproblemowy wynajem na czas naprawy Państwa pojazdu lub (w przypadku kasacji) do czasu zakupu nowego środka transportu.
Jest to korzystne rozwiązanie ułatwiające wykonanie codziennych obowiązków, takich jak dojazd do pracy czy zawiezienie dzieci do szkoły.

Nie trać mobilności – już dziś wynajmij samochód zastępczy!

W przypadku ubezpieczenia Assistance – koszt wynajmu pokryje Państwa ubezpieczyciel, a nasza firma dopełni wszelkich, związanych z tym, formalności.

Wynajem samochodu nigdy nie był tak prosty!

Zajmujemy się wynajmem aut dla osób fizycznych oraz firm. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą flotą, która liczy ponad 50 aut!